Співпраця заради перемоги:  науковці ТНПУ взяли участь   у Всеукраїнській конференції з проблем дошкілля (ФОТО)

Співпраця заради перемоги:
науковці ТНПУ взяли участь

у Всеукраїнській конференції
з проблем дошкілля

Науковці факультету педагогіки і психології ТНПУ взяли участь у Всеукраїнській науково-практичній конференції "Професійна підготовка майбутніх фахівців закладів дошкільної освіти до педагогічної творчості в контексті тенденцій розвитку освіти", організованій дружним факультетом дошкільної та спеціальної освіти Уманського державного педагогічного досвіду ім. П. Тичини.

Відкриття роботи конференції доктор пед. наук, доцент Гаврилюк С. М..
Відкриття роботи конференції (доктор пед. наук, доцент Гаврилюк С. М.)

Вітальне слово декана факультету дошкільної та спеціальної освіти УДПУ ім. П. Тичини, канд. пед. наук, доцент Попиченко С. С.

Від кафедри педагогіки і методики початкової та дошкільної освіти виступила доктор пед. наук, професор, завідувачка цієї кафедри Янкович О. І. з темою доповіді "Підготовка майбутніх фахівців дошкільної освіти до реалізації "педагогіки калабані"". Презентували досвід роботи з теми "Підготовка майбутніх вихователів до проєктування предметно-ігрового середовища закладу дошкільної освіти (на матеріалі осередка настільних ігор" кан. пед. наук, доцент Писарчук О. Т. та аспірант ІІ року навчання, асистент Руденський Р.Є.

Доповідає доктор педагогічних наук, професор Янкович О. І.

Доповідає аспірант ІІ року навчання Руденський Р. Є.
Під час науково-практичної конференції розгорнулася широка наукова дискусія про внесок педагогів-дошкільників у розбудову національної системи дошкільної освіти в ці складні воєнні часи; науковці відзначили актуальність підтримки дітей та необхідності високого рівня підготовленості здобувачів до організації освітнього процесу в кризові періоди.

Наукова дискусія під час конференції

Щиро дякуємо факультету дошкільної та спеціальної освіти Уманського державного педагогічного університету ім. П. Тичини за багаторічну плідну співпрацю та можливість обміну досвідом. Об'єднуємося заради перемоги України!

Асистент Руденський Р. Є.