У ТНПУ студенти-журналісти провели мовознавчий КВК  (ВІДЕО, ФОТО)

У ТНПУ студенти-журналісти провели

мовознавчий КВК

У вівторок, 15 листопада 2022 року, у Тернопільському національному педагогічному університеті імені В. Гнатюка першокурсники факультету філології і журналістики провели справжній мовознавчий КВК на тему: «Пунктуація».

Під керівництвом Олесі Ярославівни Мединської група Ж-14 влаштувала «Клуб веселих і кмітливих», скорочено КВК. Дві команди під назвою «Кома» та «Крапка» за попередньо підготовленими та імпровізаційними конкурсами на задану тему, а саме «Пунктуація», визначали переможця гри.

Студенти  провели час не тільки пізнавально, але й весело.

Студентка готується до вікторини

Команда «Крапка» активно думає над запитаннями

Команда «Кома» розгадує кросворд

Своїми враженнями від заходу ділиться студентка групи Ж-14 Шунько Тетяна: «Мені дуже сподобалося брати участь у цьому заході. Усі проявили свої здібності та втілили ідеї. Цікаві музичні номери, смішинки, казки та сценки: усе це ми продемонстрували на КВК. Я задоволена результатом і тим, як ми змогли себе показати.»

КВК складався із таких конкурсів: «Читай по губах», «Склади слово», «Найбільша кількість правильних відповідей», представлення команд та «Музичний конкурс». Родзинкою заходу став конкурс «Жартівливий номер», де команди демонстрували знання українських правил у веселій формі. Студенти були активні, веселі, кмітливі, і хоча хвилювалися, але все ж таки зібралися з силами й давали правильні відповіді на запитання. Попри напружену боротьбу, за участь у конкурсі команди набрали рівну кількість балів.

«Під час проведення конкурсів  панувала тепла атмосфера. Студенти були дружніми, працювали згуртовано та  на відмінно проявили свої знання,- ділиться студентка групи Ж-14 Райца Вікторія, а згодом додає:- Всі залишилися приємно враженими, а Олеся Ярославівна подякувала групі за таку плідну працю. Такі заходи найкраще допомагають усвідомити всю важливість командної роботи в освітньому процесі»

Спільне фото з доценткою кафедри журналістики Олесею Мединською

Студенти повторили правила вживання усіх розділових знаків, зуміли правильно відповідати на запитання, розшифровувати мовні кросворди, грати на сцені та навіть співати. Перемогла дружня командна робота.

Студентка групи Ж-14

Наталія Романів