ТНПУ вітає з Днем Гідності і Свободи! Україна переможе!
ТНПУ вітає з Днем Гідності і Свободи!

Україна переможе!

Дорогі друзі!

Щороку 21 листопада ми відзначаємо на честь початку революцій - Помаранчевої 2004 і Революції Гідності 2013 року - День Гідності і Свободи. Українці чесно і гідно здобули свою свободу. Ми шануємо величні і важливі надбання громадян України, що продовжують героїчні традиції наших предків. Наша свобода і незалежність оплачена дорогою ціною,  вона робить нас вільними, прогресивними, демократичниими європейцями.

Та наша Гідність і Свообода кісткою в горлі стала рашистам. Вісім років триває війна, підступно розпочата російською федерацією,котра визнана сьогодні як терористична. З 24 лютого 2022 року ця війна переросла в повномасштабну криваву агресію. Агресори захлинаються заздрістю і безсиллям. Безвольні і принижені, вони не здатні відібрати наші чесноти, тому крадуть сантехніку, руйнують школи і музеї, намагаються відібрати життя.

Ми гідні і вільні. Ми переможемо і цього ворога!

Сьогодні усі українці відчули жорстокість і біль війни. Сьогодні для нас стали звичними сирени і бажаними добрі вісті з фронту. У нащих серцях - стійкі і мужні Буча, Ірпінь, Маріуполь, Ізюм, Херсон, інші міста і села Батьківщини. Наші студенти і викладачі захищають Україну у лавах ЗСУ. Наші волонтери дбають про бійців та внутрішньо переміщених осіб.

Щиро бажаємо усім незламної сили духу, міцного здоров'я, упевненості в собі і віри в нашу Перемогу!

Наближаймо її - всі разом і кожен  на своєму місці! Слава нашим ЗСУ!

Слава Україні!