Cтудентки історичного факультету ТНПУ - учасники проєкту «Discovering and Sharing Common Human and Moral Values»

В рамках академічної мобільності у відповідності до гарантовогої програми «Erasmus+» студентки історичного факультету Волоцюга О., Сушко В., Партика М., Кравчук М., Чекригіна Я. під керівництвом кандидатки історичних наук, асистентки кафедри всесвітньої історії та релігієзнавства Волік Н. взяли участь у проєкті «Discovering and Sharing Common Human and Moral Values», що відбувався у Стамбулі протягом 7-16 листопада. В рамках проекту представники України, Туреччини, Великобританії, Німеччини та Литви ділились власним баченням цінностей у контексті сьогодення. Спілкування з іноземними учасниками та місцевими стало цінним досвідом для наших студентів, які мали змогу по-іншому поглянути на поняття цінностей та їх інтерпретації в залежності від тих чи інших чинників. В умовах повномасштабного вторгнення росії студентки ТНПУ не могли оминути тему справедливості, представивши розгорнутий виступ з інтерактивними завданнями та ляльковим театром. Наскрізний меседж про важливість підтримки України та подяка всім присутнім представникам держав-партнерів нашої держави були почуті.

Також в рамках проєкту та за сприяння партнера нашого  університету - Стамбульського центру науки і культури - учасники мали змогу відвідати історичні та духовні місця Стамбулу, серед яких мечеті Ая-Софя, Сулейманіє, Чамлиджа, палац Топкапи, Галатська вежа, парк Гюльхане та інші визначні пам'ятки, які унаочнили те, що вивчається на факультеті в межах релігієзнавства та краєзнавства. Перебування у Стамбулі відкрило Туреччину під іншим кутом зору та беззаперечно стало гарним досвідом.

Маємо сповідання на подальшу активну участь студентів нашого факультету та університету у програмах «Erasmus+» для зміцнення міжнародних зв'язків та обміну думками.

Студентка мСОІ - 21
Чекригіна Ярина