"Мандруймо Україною!" -  закликають студенти ТНПУ ім.В.Гнатюка

"Мандруймо Україною!" -
закликають студенти ТНПУ ім.В.Гнатюка

Студенти відділення „Початкова освіта” інституту педагогіки та психології разом із викладачами кафедри філологічних дисциплін початкової освіти та кафедри іноземних мов здійснили цікаву екскурсійну поїздку.

Спершу мандрівники відвідали Рівненщину, де мали змогу поблукати загадковими лабіринтами Тараканівського форту (до слова, саме тут знімали окремі сцени фільму „Поводир”), слухаючи захопливі та інтригуючи історії екскурсовода.

Далі побували в Дубенському замку: досхочу насміялися в кімнаті кривих дзеркал, довідались про історію цієї історичної споруди та посмакували дубенськими цукерками.

Романтичні почуття та незвичайні фото подарував подорожуючим Тунель кохання.

Наступною маршрутною зупинкою став Луцьк. Підйом на 27-метрову оглядову вежу Луцького замку хоч і додав втоми, проте панорама міста помилувала очі тернополянок. А мандрівка старою частиною міста і пізнавальні оповіді екскурсовода ще довго зринатимуть у пам’яті…

Мандруймо Україною!!! Це не лише цікаво, захопливо, це дарує багато приємних емоцій, відчуттів, чого нам так не вистарчає саме сьогодні.

Яцук О.В., доц. кафедри філологічних дисциплін
початкової освіти