Колектив ТНПУ нагороджено грамотою за активну участь у всеукраїнській благодійній акції «Смілива гривня»
Колектив ТНПУ нагороджено
грамотою за активну участь у
всеукраїнській благодійній акції
«Смілива гривня»

Команда Національного банку України нагородила ТНПУ  грамотою за активну участь у всеукраїнській благодійній акції «Смілива гривня»підтримку Збройних Сил України, високу громадянську позицію, патріотизм і вагомий вклад у наближення ПЕРЕМОГИ!

Нагадаємо, що університетська спільнота ТНПУ взяла участь в акції "Смілива гривня" від Національного Банку України. З 22 вересня до 21 жовтня 2022 року всі охочі "мобілізовували" монети номіналами 10, 50 копійок, а також 1, 2, 5 та 10 гривень для ЗСУ.  У підсумку ми зібрали  1 173 грн 40 коп.

Усі зібрані кошти надіслано на рахунок Національного Банку України для допомоги українській армії.

До слова, Національний банк України запрошує всіх охочих долучитися до святкування Всеукраїнського дня добрих справ! (#ЩедрийВівторок).

А саме: в межах ініціативи #ЩедрийВівторок, Національний банк запрошує освітян долучитися до Школи благодійності та Марафону добрих справ.

Детальніше про заходи читайте на сайті проєкту.

Школа благодійності – це освітній проєкт для вчителів та викладачів від Національного банку України та благодійних фондів.

Мета проєкту: поширити культуру благодійності та підвищити фінансові навички благодійників-освітян.

Школа благодійності – це про те, як допомагати ефективно та з максимальною користю.

Термін проведення: з 21 до 29 листопада 2022 року.

Місце проведення: Zoom, участь – БЕЗКОШТОВНА!

Учасники Школи благодійності отримають сертифікат про участь.

Реєстрація на заходи за посиланням.

Учасникам, які не зможуть бути присутніми на вебінарах, будуть надіслані записи вебінарів.

Марафон добрих справ – це освітня ініціатива, де діти та молодь навчаються благодійництву, роблять добрі справи та діляться ними в соціальних мережах.

Термін проведення: з 29 листопада до 19 грудня 2022 року.

Ініціатива покликана заохочувати дітей до добрих справ та підвищувати культуру благодійності серед молодого покоління.

Усі учасники Марафону, які зареєструються та подадуть звіт про добрі справи, отримають електронну грамоту про участь. Переможці Марафону отримають цікаві призи.

Критерії оцінювання, формат та вимоги до звіту про проведення Марафону.

СЛАВА УКРАЇНІ!