Пісні та поетичні читання звучали на факультеті філології та журналістики ТНПУ ім. В. Гнатюка

В рамках тижня кафедри теорії і методики української та світової літератури відбувся захід «Образ Богородиці в українській класиці. Поетичні читання». Студенти груп – УФ-11 та УФ-12 представили викладачам  історії  про традиції та звичаї до свята Покрови, яке було взято за основу.  Вони зробили власну інтерпретацію давніх пріоритетів до сучасності, що не могло не здивувати. Недаремно було обрано саме це свято, адже за словами студентів Покрова -  покровителька жіночої долі та захисниця козацького роду. Звучали поезія «Марія» від Наталії Махно, пісні «Радуйся Маріє»,  «Діти України» тощо.

Слід зазначити, що завдяки цьому заходу студенти показали нескореність та відродженість традицій нашого народу.

Студентка групи ЖУР- 3
Скиба Тетяна