Кафедрі фізичного виховання - 67!  Минуле і сучасне  (1949-2016 рр.)

Кафедрі фізичного виховання - 67!

Минуле і сучасне

(1949-2016 рр.)

В умовах сучасної України здійснюється переосмислення всіх сторін історії минулого, в тому числі і освіти. Цікавим видається не тільки аналіз тенденцій розвитку педагогічної науки, освіти в цілому, але і окремих компонентів. Тому історія становлення освітніх, наукових закладів становить значний інтерес для дослідників.

Серед усіх кафедр педагогічного університету кафедра фізичного виховання є однією з найдавніших. У 20 жовтня 2016 року вона святкує 67 річчя з моменту створення. Це підвищує престиж навчального закладу, викликає гордість за те, що вчишся чи викладаєш у педагогічному університеті кафедри якого мають більш як піввікову історію.

Багаторічний досвід кафедри фізичного виховання відкриває перспективи впровадження його в сучасних умовах, оскільки напрацьовано чимало позитивного, а саме: в науковій дослідницькій роботі з фізичної культури та спорту, в удосконаленні організації і ефективності навчально-тренувального процесу з фізичного виховання підростаючого покоління, дієвої співпраці між вузом і школою при підготовці педагогічних кадрів.

Завідувач кафедри фізичного виховання
доц. Огнистий А.В.