Викладачі кафедри теорії і практики перекладу ТНПУ ім.В.Гнатюка доповідали на Міжнародній конференції на «краю землі»

Викладачі кафедри теорії і практики перекладу

ТНПУ ім.В.Гнатюка доповідали

на Міжнародній конференції на «краю землі»

У м.Брага (Португалія) з 12 по 16 жовтня 2016 року відбувалася I Міжнародна конференція «TechLING’16», у якій взяли участь канд. філос. наук, доцент кафедри теорії і практики перекладу Кравець С.В. та канд. пед. наук, викладач цієї ж кафедри Куца О.І. Під час конференції обговорювалися актуальні питання лінгвістики та перекладу. Серед запрошених гостей були представники Франції, Німеччини, Великобританії, Японії та інших країн світу.

У рамках конференції проводилися презентації, тематичні панелі, дискусії та майстер-класи. Наші викладачі презентували результати свого дослідження з питань лінгвістичних особливостей, методів перекладу та способів викладання соціо-культурних табу (Кравець С.В.) і термінів у сфері енергоефективності (Куца О.І.).

Після завершення конференції представники нашого вишу провели обговорення з організаторами конференції щодо питань подальшого міжнародного співробітництва.

Кафедра теорії і практики перекладу