Факультет фізичного виховання ТНПУ ім.В.Гнатюка провів конференцію «Актуальні проблеми розвитку спорту для всіх: досвід, досягнення, тенденції» (ФОТО)

Факультет фізичного виховання ТНПУ ім.В.Гнатюка

провів конференцію

«Актуальні проблеми розвитку спорту для всіх:досвід, досягнення, тенденції»

20-21 жовтня 2016 року на факультеті фізичного виховання поводилась V Міжнародна науково-практична конференція «Актуальні проблеми розвитку спорту для всіх:досвід, досягнення, тенденції»

На відкритті конференції з вітальним словом виступили:

- проректор з наукової роботи та міжнародного співробітництва Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка доктор філософських наук, професор Буяк Богдан Богданович,

- заступник голови Тернопільської міської ради Бицюра Леонід Олексійович та начальник Тернопільського обласного управління у справах молоді та спорту Мацикур Віктор Степанович.

На секційних засідання обговорювались проблеми, які піднімали у своїх матеріалах представники Польщі, Молдови, США та України, щодо пошуків оптимальних шляхів фізичного виховання різних груп населення, напрямів роботи з фізичного виховання зі студентами вищих навчальних закладів освіти, школярами та дошкільниками, ролі засобів фізичного виховання у реабілітації осіб з різними нозологіями, вітчизняного та зарубіжного досвіду підготовки та перепідготовки фахівців у галузі фізичного виховання, аспектів розвитку спорту осіб з особливими потребами.