Фольклорно-діалектологічне свято   факультету філології та журналістики залишило теплі спогади (ФОТО)

Фольклорно-діалектологічне свято

факультету філології та журналістики залишило теплі спогади

"Я піду в далекі гори…"

20 жовтня у рамках тижня кафедри теорії і методики української та світової літератури відбулося фольклорно-діалектологічне свято (організатор – доц. Скуратко Т.М.), у якому взяли участь студенти другого та третього курсів факультету філології та журналістики. Цього разу сцену захопили групи УФ-21, УФі-22, УФ-31, УФі-32, УФі-33. Студенти розповідали про свої подорожі схилами Карпатських гір, показали давні традиції проведення весільних та купальських обрядів, свята Маланки. Універсанти другого курсу запросили на свою імпрезу фольклорний ансамбль «Бескиди».

Третьокурсники-«старшаки», як вони себе комічно назвали, розповідали історичні факти про те, як формувалися українські діалекти, а в смішних мініатюрах демонстрували їх використання у побуті.

Варто відзначити, що організаторами фольклорної та діалектологічної практик були Ступінська Галина Федорівна і Наливайко Марія Ярославівна. Загалом, дійство залишило теплі спогади і хороші враження про талановитих студентів факультету філології і журналістики.

Студентка групи ЖУР- 2
Кузь Валентина