Факультет мистецтв ТНПУ ім.В.Гнатюка підготував святкову вітальну програму школі (ФОТО)

Факультет мистецтв ТНПУ ім.В.Гнатюка

підготував святкову вітальну програму школі

21 жовтня творча група студентів факультету мистецтв під керівництвом доцента кафедри музикознавства та методики музичного мистецтва Лариси Ороновської привітали ЗОШ №28 з її 25-літтям!

Студенти брали участь у нестандартних інтегрованих уроках музичного мистецтва, які були підготовленні  вчителями – методистами Калушкою Н.Г. та Габрих Л.М. Святково-музичне  дійство відбувалося  в усіх приміщеннях школи, було грамотно продумане і не залишило нікого байдужим…

Ця школа є базовою для проведення педагогічної практики студентів факультету мистецтв спеціальності «Музичне мистецтво», тому така співпраця навчальних закладів стає традиційною.

Інформаційна група
факультету мистецтв