ЗМІ про нас. Фінальні змагання "Дитяча легка атлетика IAAF": в ТНПУ ім.В.Гнатюка відбувся  феєричний фінал (ФОТО, ВІДЕО)

ЗМІ про нас

Фінальні змагання "Дитяча легка атлетика IAAF":
в ТНПУ ім.В. Гнатюка відбувся

феєричний фінал

Протягом вересня-жовтня 2016 року у Тернополі на універсальних спортивних майданчиках та у спортивних залах шкіл міста проходили зональні змагання  фестивалю за програмою «Дитяча легка атлетика ІААF», в яких взяло участь більше 150-ти дітей.

28 жовтня в ігровій залі ТНПУ ім.В. Гнатюка відбувся феєричний фінал. Учасниками якого стали переможці зональних змагань, зокрема команди:

1. Класичної гімназії.

2. ТНВК «Школи-ліцею №6 ім.Н.Яремчука».

3. ТСШ №7 з поглибленим вивченням іноземних мов.

4. ТНВК «Школи-колегіуму Патріарха Й. Сліпого».

5. ТЗОШ №24.

Юних атлетів прийшли привітати почесні гості:

- президент Федерації легкої атлетики Тернопільської області В.Д.Єднак;

- директор Тернопільського міського центру фізичного здоров’я населення Г.В.Федорович;

- степендіат Тернопільського обласного відділення Національного олімпійського комітету України, майстер спорту України з легкої атлетики І. Панасюк;

- майстер спорту  України з легкої атлетики С. Крук.

Учасники мали можливість проявити свою спритність, швидкість  та витривалість у цікавих та креативних естафетах:
«Бар’єрний біг», «Драбинка», «Перенесення естафетного кільця», «Багатоскоки», комплексна естафета «Формула-1».

Також організатори урізноманітнили традиційну програму новим видом – «Метання диску».

Аби змагання пройшли на найвищому рівні, а результати були справедливими, для суддівства були запрошені члени збірної команди Тернопільської області з легкої атлетики - студенти факультету фізичного виховання ТНПУ ім. В. Гнатюка.

У спортивному залі  вирували справжні баталії, учасники завзято боролися за перемогу.
У нелегкій боротьбі лаври першості здобула команда ТНВК «Школи-ліцею №6 ім. Н. Яремчука». Учасники команди були нагородженні кубком ФЛАТО та парасольками від ТМ «Ласунка».

II-місце – команда ТЗОШ №24, була нагородженна кубком ФЛАТО та призами від мережі спортивних магазинів «Спортландія».
III-місце – команда ТСШ №7 з поглибленим вивченням іноземних мов, де кожен з учасників отримав по 5 зошитів від ТМ «Ласунка» та кубок для команди.

Всі учасники змагань були нагородженні грамотами, щоденниками, ручками, значками від НОК України.

Родзинками заходу стали: активна розминка від Ганни Бакалець, студентки факультету фізичного виховання, а також показовий виступ незрівнянного танцювального клубу «Fitness House».

Організували спортивний фестиваль: Тернопільський міський центр фізичного здоров’я населення управління у справах сім’ї, молодіжної політики і спорту Тернопільської міської ради. Федерація легкої атлетики Тернопільської області, Тернопільське обласне відділення Національного олімпійського комітету України.