На історичному факультеті ТНПУ ім.В.Гнатюка провели зустріч-диспут із краєзнавцем і письменником Сергієм Синюком

На історичному факультеті ТНПУ ім.В.Гнатюка

провели зустріч-диспут

із краєзнавцем і письменником Сергієм Синюком

Всім відомо, що відбувається, коли гора не йде до Магомета… Як тільки осінні дощі зіпсували дороги і подорожі краєм стали неможливими, історики вмудрились знайти Магомета, який погодився прийти до них.

1 листопада студенти та викладачі історичного факультету провели цікаву зустріч-диспут із краєзнавцем, літературознавцем, переможцем багатьох письменницьких конкурсів, членом НСПУ, уродженцем Тернопілля Сергієм Синюком. Презентація його книги «Тисячоліття волинської книжності», що тільки-но вийшла друком, переросла у цікаву історико-краєзнавчу дискусію. Самого автора та його вельмишановних гостей – письменницю, редактора, літературного критика Юлію Бондючну та о. Тараса Коковського потішив рівень знань та активність студентів першого курсу історичного факультету. «Приємно мати справу з освіченими слухачами. Нечасто буває така жвава, справді зацікавлена темою аудиторія, якій не доводиться читати лекцію, а можна вести рівноправний діалог. Хоча, чому я дивуюся? Історики завжди були елітою будь-якого вищого навчального закладу. Щиро дякую організаторам зустрічі завідувачу кафедри стародавньої та середньовічної історії, професору Івану Степановичу Зуляку та доценту Володимиру Мироновичу Кіцаку, а всім моїм колегам-письменникам зичу отримувати від слухачів таку віддачу, яку отримав сьогодні я.» – говорить п. Сергій.

Кандидат історичних наук,
доцент кафедри стародавньої