В обласному краєзнавчому музеї відкрилась виставка магістрантки інженерно-педагогічного факультету ТНПУ ім.В.Гнатюка (ФОТО)

В обласному краєзнавчому музеї відкрилась виставка

магістрантки інженерно-педагогічного факультету

ТНПУ ім.В.Гнатюка

4 листопада 2016 р. у виставковій залі Тернопільського обласного краєзнавчого музею відбулося відкриття першої персональної виставки живописних і графічних робіт магістрантки інженерно-педагогічного факультету (технологічна освіта і дизайн) Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка Наталії Фугель.

Художниця Н. Фугель народилася і проживає у м. Тернополі. Здобула освіту за спеціальністю «Образотворче мистецтво». Це сприяло подальшому розвитку природних задатків до творчості. Наталія захоплюється мальовничими куточками Тернопілля та карпатськими краєвидами.

На виставці презентовано натюрморти, пейзажі, портрети, іконопис. Роботи виконані техніками олійного живопису, графіки (гелева ручка, «каракулі»).

Асистент кафедри техологічної освіти
 та охорони праці