Студенти-історики ТНПУ ім.В.Гнатюка стали переможцями у Всеукраїнському турнірі з історії

Студенти-історики ТНПУ ім.В.Гнатюка

стали переможцями

у Всеукраїнському турнірі з історії

7 - 11 листопада в Київському університеті ім. Грінченка відбувся V Всеукраїнський турнір з історії,  в якому взяли участь і посіли ІІІ місце студенти нашого історичного факультету: Безпалько Богдан, Гавур Віталій, Тимчак Павло.

Підготовкою зазначених студентів займалися Секо Ярослав Петрович та Прийдун Степан Васильович. Найперше варто відзначити хорошу підготовку до турніру організаторами, адже по прибутті команди в 6:00  їх зустрів тютор, який допомагав протягом трьох днів.

Загалом участь у турнірі взяли 24 університети з усієї України. Незважаючи на відчайдушну боротьбу  безпосередньо під час змагань, команди надзвичайно ввічливо ставилися до своїх опонентів, та й взагалі панувала дружня обстановка. Конкурсантам забезпечувалися безоплатний сніданок, обід та вечеря. У вільний час можна було ознайомитися з культурними пам’ятками Києва.

Всі три дні характеризуються надзвичайними емоціями дружнього змагання та знайомств з новими людьми. У  фінальний третій день відбулось нагородження всіх команд, виступили видатні науковці в галузі історії, які були суддями турніру. Після повернення в Тернопіль студенти змогли поділитися своїми яскравими емоціями та набутим досвідом. Їх радо зустрів ввесь колектив історичного факультету,  вітаючи з досягненням.

Безпалько Богдан:

- Надзвичайно вдячний за таку чудову можливість нашому історичному факультету і безпосередньо декану Міську Володимиру Володимировичу, який завжди нас підтримував. Також хочу подякувати Секу Ярославу та Прийдуну Степану, вони готували нас до змагання і були духовно з нами напротязі трьох днів. Також всім друзям, які в Києві вболівали за нас та допомагали. Загалом, турнір подарував нам нових товаришів, надзвичайно велику кількість яскравих емоцій та неоціненний досвід.

Тимчак Павло:

- Дякую всім за підтримку. Турнір виявився для нас неймовірною можливістю набратися досвіду завдяки змаганню. Емоції, які ми відчули, завжди залишаться в нашому серці. Надзвичайно приємно було після повернення зустріти весь викладацький колектив, який нас привітав, а крім того, декан історичного факультету Місько Володимир Володимирович подарував всім учасникам та нашим наставникам Секу Я. П. та Прийдуну С. В. книги про наш рідний Тернопіль.

Віталій Гавур:

- Це було круто, хоча і дуже важко, адже рівень учасників був надзвичайно високим. Окрема подяка організаторам турніру - все пройшло на високому професійному рівні. Ми отримали багато позитивних емоцій та вражень, познайомились із цікавими людьми та здобули цінний досвід ведення дискусій!

Богдан Безпалько