Студенти ініціювали вибори до органів студентського самоврядування


Студенти ініціювали вибори до органів студентського самоврядування

 

15 листопада відбулась установча конференція студентського самоврядування. Було прийнято «Положення про студентське самоврядування Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка». Учасники конференції вирішили провести вибори Голови та органів студентського самоврядування шляхом прямого таємного голосування 21 листопада 2016р.


 Для цього обрали членів центральної виборчої комісії:


Географічний факультет - Депутат Маргарита Миколаївна

Інститут педагогіки і психології (віділення ПП) - Чисельська Вероніка Леонідівна                                     

Факультет іноземних мов - Процишин Тарас Юрійович     

Факультет фізичного виховання - Познанський Дмитро Володимирович                                                  

Факультет філології і журналістики - Люлька Марія Олегівна

Інститут педагогіки і психології (віділення ПО) - Заверуха Юлія Олегівна                                                  

Фізико-математичний факультет - Бендера Вікторія Олегівна                                                                      

Факультет мистецтв - Денисюк Софія Михайлівна 

Хіміко- біологічний факультет - Ворона Галина Іванівна    

Історичний факультет - Міщишин Володимир Володимирович                                                                  

Інженерно-педагогічний факультет - Меліш Вікторія Володимирівна                                                         


 

та виборчої комісії:

 


Географічний факультет                                         

 Олійник Людмила Михайлівна

Мандрика Володимир Ігорович                                 

Турецька Наталія Михайлівна                                     


Інститут педагогіки і психології (віділення ПО)  

Євдокієнко Тетяна Миколаївна                                                                                                                        

Замороз Ольга Іванівна                                               

Папура Тетяна Сергіївна                                             


Факультет іноземних мов                                        

Кручова Ірина Романівна                                           

Соломаха Іван Тарасович                                           

Складанюк Вікторія Степанівна              
                    

Факультет фізичного виховання                           

Скоробагата Аліна Василівна                                     

 Тітор Тетяна Олександрівна                                      

 Боргуш Юлія Андріївна


Факультет філології і журналістики                     

Вараніцька Анастасія Володимирівна                        

Купчик Вероніка Олексіївна                                                   

Макогін Катерина Василівна                                      


Інститут педагогіки і психології (віділення ПП)             

Рицик Ірина Богданівна                                              

Триндяк Ірина Миколаївна                                         

Лужецька Анастасія Романівна                                  


Фізико-математичний факультет

Жук Мар`яна Дмитрівна

Банах Володимир Богданович                                   

Гетманюк Оксана Іванівна                                         


Факультет мистецтв                                                

Копоть Руслана Богданівна                                        

Шерстій Уляна Ігорівна                                               

 Одайська Олена Степанівна                                      

Хіміко- біологічний факультет                                    

Харчук Анастасія Валентинівна                                   

Бабій Юлія Вікторівна                                                  

Стахів Іван Степанович                                             

Історичний факультет                                                 

Ткачук Діана Вікторівна                                               

Лемішка Володимир Володимирович                        

Курило Квітослава Андріївна                                     

Інженерно-педагогічний факультет                           

Зелінська Ольга Богданівна                                        

Мартинюк Олександр В`ячеславович                      

Смольницька Вікторія Федорівна                              

 


За діяльністю студентського самоврядування буде наглядати контрольно-ревізійна комісія у складі:

Географічний факультет - Ковальчук Василь Олександрович                                                                     

Інститут педагогіки і психології (віділення ПП) - Метик Андрій Олегович                                                

Факультет іноземних мов - Мельничук Анна Вікторівна    

Факультет фізичного виховання - Скобляк Петро Ігорович                                                                         

Факультет філології і журналістики - Мудрієвський Олександр Володимирович                                      

Інститут педагогіки і психології (віділення ПО) - Демчук Мар`яна Іванівна                                               

Фізико-математичний факультет - Простяк Руслан Васильович                                                                 

Факультет мистецтв - Бенцал Дарина Іванівна       

Хіміко- біологічний факультет - Кушнір Інна Олегівна        

Історичний факультет - Марчук Ірина Сергіївна     

              Інженерно-педагогічний факультет - Палюх Ігор Романович








 

 


До списку

Гаряча лінія
телефон: 43-58-80 email: pravo@tnpu.edu.ua
Ресурси
Natural Natural Natural