Акція „Олімпійська книга”  на кафедрі іноземних мов ТНПУ ім. В.Гнатюка

2016 рік - рік англійської мови

Акція „Олімпійська книга”

на кафедрі іноземних мов ТНПУ ім. В.Гнатюка

В рамках святкування 25 річниці створення Олімпійської академії України та 15 річниці Тернопільського обласного осередку олімпійської академії, яке функціонує у нашому університеті, програми року англійської мови, оголошеної Президентом України на 2016 рік, відбулась зустріч голови Тернопільського обласного відділення Олімпійської академії України Андрія Володимировича Огнистого з викладачами кафедри іноземних мов.

У ході зустрічі кафедрі було передано комплект науково-методичної та популярної літератури на олімпійську тематику на англійській мові та обговорено шляхи співпраці між кафедрою та Тернопільським обласним відділенням національного олімпійського комітету України. Завідувач кафедри іноземних мов доц. Турчин Андрій Іванович подякував за подарунок та висловив надію, що дані книги стануть корисними при підготовці фахівців.

Завідувач кафедри фізичного виховання
доц. А.В.Огнистий