Факультет іноземних мов провів конференцію «Актуальні проблеми германо-романської філології та освітній соціокультурний процес» (ФОТО, ВІДЕО)

Факультет іноземних мов провів ІІ міжнародну науково-практичну конференцію

11-12 листопада 2016 року на базі факультету іноземних мов відбулась ІІ міжнародна науково-практична конференція «Актуальні проблеми германо-романської філології та освітній соціокультурний процес». Співорганізаторами цієї конференції були Тернопільський національний педагогічний університет імені Володимира Гнатюка, Університет м. Трір, Люблінський католицький університет Івана Павла ІІ (Польща) за участі агенції іноземних мов «Руна», перекладацької компанії «Східноєвропейські можливості» (Канада). Учасниками конференції були представники 6 країн – України, США, Канади, Великої Британії, Німеччини та Польщі.

Пленарне засідання міжнародної науково-практичної конференції відкрили доктор філософських наук, професор, проректор із наукової роботи та міжнародного співробітництва Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка Буяк Богдан Богданович, заступник голови Тернопільської обласної ради Крупа Любомир Левкович, кандидат філологічних наук, доцент, декан факультету іноземних мов Кебало Микола Степанович, та координатор конференції доктор педагогічних наук, професор, завідувач кафедри практики англійської мови та методики її викладання Задорожна Ірина Павлівна.

Під час пленарного засідання учасники конференції почули цікаві доповіді, зокрема: Анна Морріс, голова представництва Oxford University Press, із доповіддю «Professional Needs in Different Teaching Contexts», Полковський Валерій, Ph.D., сертифікований перекладач (Університет Альберта, Канада), директор перекладацької компанії «Східноєвропейські можливості» (Канада) «Ринок перекладацьких послуг в Альберті» (Канада), Sieroń Roman, доктор педагогічних наук, професор (Люблінський католицький університет імені Івана Павла ІІ), Дарина Сіжук, консультант екзаменаційного департаменту Cambridge University «An Insight into Assessment Principles», Hanlet M. Nathalie, English Language Teacher (Georgia State University, Kyiv Linguistic University, the Department of Phonetics and Practical English Language), «Socio-Linguistic Markers in Literary Dialogue».

На секційних засідання обговорювались проблеми дослідження фонетики, граматики, лексики, семантики, прагматики і лінгвістики тексту; іншомовної підготовки осіб з особливими потребами; порівняльного літературознавства; зіставного мовознавства і перекладу; професійної іншомовної підготовки; теоретичних і прикладних аспектів навчання іноземних мов в умовах полікультурної освіти.

Цікавими були і тренінги для учасників конференції та вчителів міста Тернополя, які проводили: Дарина Сіжук, консультант екзаменаційного департаменту Cambridge University із темою «Cambridge English First: Writing Part Preparation», Катерина Шляміна, консультант видавництв National Geographic Learning/ Heinle Cengage «Creative Ideas for Speaking and Critical Thinking Development», Анна Морріс та Лариса Сичивиця, голова представництва Oxford University Press; методист Oxford University Press «Navigate'- Your Direct Route to English Success», Марта Недовіз, Соломія Кравецька викладачі німецької мови Агенції іноземних мов Наталії Дячук «РУНА»® «Kurzgespräch: Berufung oder Geld».