СтудМіс ТНПУ-2016 (ФОТО)

Вкотре,в нашому університеті  відбувся конкурс краси,кмітливості та таланту СтудМіс ТНПУ.

Наприкінці вересня відбувся кастинг,де з двох десяток красунь обрали лише 12 і надали їм можливість показати себе  на головній сцені нашого університету.

Досить мало часу було у дівчат на підготовку до конкурсу,але  усі справилися. Протягом місяця відвідували спортзал,ходили на тренінги та навіть слухали історію парфумерії.  Щоденні репетиції забирали дуже багато часу,але воно того було варто. Дівчата дефілювали в вечірніх сукнях,демонстрували свої таланти і доводили,що кожна з них варта корони. До речі,цьогоріч свято відбувалося у стилі фільму «Великий Гетсбі».

Розважали гостей свята також шоу-балет «Flawless»,команда КВН із Хмельницького,кавер-проект Джорджія,струнний квартет «Infinito», та beatvan Станіслав Клапак.

Довготривале дійство завершилося нагородженням красунь,і 12 учасницб розділили між собою номінації:

СтудМіс Ніжність- Марія Пастух

СтудМіс Модель – Оля Капуш