Фінальний тур та гала-концерт міського студентського фестивалю конкурсу «Окрилені піснею 2016»


Фінальний тур та гала-концерт

 міського студентського фестивалю-конкурсу

 «Окрилені піснею 2016» 


17 листопада 2016 року у ПК «Березіль» ім. Л. Курбаса відбувся фінальний тур та гала-концерт міського студентського фестивалю-конкурсу «Окрилені піснею 2016». Святкове дійство було приурочене до відзначення Міжнародного дня студентів.


Результати конкурсу оцінювало журі  у такому складі.


Голова журі:

Ярослав ЛемішкаНародний артист України, професор, директор Тернопільської обласної філармонії

 

Члени журі:

Василь Кармазин – заступник начальника управління культури і мистецтв Тернопільської міської ради

 

Богдан Водяний – завідувач кафедри музикознавства та методики музичного мистецтва, кандидат мистецтвознавства, доцент

 

Антоніна Федорів – головний режисер Тернопільського міського палацу «Березіль» ім. Леся Курбаса

 

Дмитро Губ’як – заслужений артист України, доцент кафедри музикознавства та методики музичного мистецтва

 

Сергій Бачинський – заступник голови Федерації фестивалів та конкурсів України

 

Олена Буркацька-Волович – співачка, лауреат всеукраїнських пісенних фестивалів і конкурсів, керівник естрадної студії Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка

 

Зоряна Вовк – автор та виконавець власних пісень, переможець відбіркового туру конкурсу «Червона рута»

 

Лариса Ороновська – доцент кафедри музикознавства та методики музичного мистецтва, кандидат педагогічних наук

 

 

Вітаємо переможців міського студентського фестивалю-конкурсу «Окрилені піснею 2016»!


Гран-прі  конкурсу отримав Дмитро Мацьопа, студент Тернопільського державного музичного училища імені Соломії Крушельницької. У його виконанні прозвучала пісня Миколи Сингаївського та Володимира Верменича «ЧОРНОБРИВЦІ».


У номінації «Народна пісня» переможцями стали:


Вокальний дует – Руслана Копоть та Ігор Мержиєвський (факультет мистецтв Тернопільського національного педагогічного університету ім. Володимира Гнатюка) – І премія


Адріана Гарматюк (Тернопільський національний технічний університет ім. Івана Пулюя) –  ІІ премія


Бугель Мар’яна (факультет мистецтв Тернопільського національного педагогічного університету ім. Володимира Гнатюка) та Діана Шрамов’ят (Тернопільське вище професійне училище сфери послуг та туризму) – ІІІ премія

 

У номінації «Академічний  вокал» переможцями стали:


Уляна Шерстій (факультет мистецтв Тернопільського національного педагогічного університету ім. Володимира Гнатюка)  – І премія


Руслана Ямняк (Тернопільське державне музичне училище імені Соломії Крушельницької) та Ксенія Олійник (Тернопільський державний медичний університет ім. Івана Горбачевського) – ІІ премія


Хуберт Мікоша (Тернопільський державний медичний університет ім. Івана Горбачевського)  – ІІІ премія

 

У номінації «Естрадний вокал» переможцями стали:


Тетяня Шпірак (факультет іноземних мов Тернопільського національного педагогічного університету ім. Володимира Гнатюка) – І премія


Вокальний дует – Руслана Копоть та Христина Мудра (факультет мистецтв Тернопільського національного педагогічного університету ім. Володимира Гнатюка) у супроводі інструментального ансамблю «Музики». Керівник – заслужений працівник культури України Анатолій Баньковський та Кавер-колектив «Амігурумі» керівник Ольга Фаль (факультет мистецтв Тернопільського національного педагогічного університету ім. Володимира Гнатюка)  – ІІ премія


Анастасія Бабина (інститут педагогіки і психології Тернопільського національного педагогічного університету ім. Володимира Гнатюка) та Юлія Патрикей (факультет іноземних мов Тернопільського національного педагогічного університету ім. Володимира Гнатюка) – ІІІ премія


Усім переможцям та учасникам зичимо творчого натхнення, наполегливості та успіхів у всіх добрих починаннях, здійснення усіх юначих мрій і життєвих планів!

 

Інформаційна група факультету мистецтв
















До списку

Гаряча лінія
телефон: 43-58-80 email: pravo@tnpu.edu.ua
Ресурси
Natural Natural Natural