Підписаний додаток до угоди про академічний обмін між ТНПУ ім.В.Гнатюка та  Поморською Академією

Підписаний додаток до угоди про академічний обмін

між ТНПУ ім.В.Гнатюка та Поморською Академією

Поморська Академія в Слупську (Республіка Польща) – сучасний державний європейський університет. Студенти можуть навчатися за 25 спеціальностями в галузі гуманітарних, математико-природничих, педагогічних, медичних та інженерних наук. У 2014 році була укладена угода про співпрацю між нашим університетом та Поморською Академією в Слупську у рамках навчально-методичної та наукової діяльності. А нещодавно було підписано додаток до угоди про співпрацю між нашими навчальними закладами, що передбачає академічний обмін з метою проведення практик та обміну студентами в індивідуальному порядку для підготовки випускних робіт.

Навчання в Поморській Академії для учасників академічного обміну протягом 1 семестру є безкоштовним, інші видатки покривають самі учасники.

Відповідно до умов угоди студенти повинні володіти польською або англійською мовою (для іноземної філології). Також вони мають можливість навчатися на мовних курсах у Академії на платній умові в перші тижні перебування.

Детальна інформація про Поморську Академію в Слупську:

При виникненні запитань звертатись у відділ міжнародних зв’язків.