Відбулася конференція трудового колективу ТНПУ ім.В.Гнатюка

22 листопада 2016 р у Тернопільському національному педагогічному університету імені Володимира Гнатюка відбулася конференція трудового колективу, на яку було делеговано 153 працівники університету від усіх підрозділів навчального закладу. У роботі конференції взяло участь 145 делегатів.

На конференції розглянуто виконання Колективного договору за 2015-2016 роки і затверджено Колективний договір на 2017-2018 рр. згідно з новим «Положенням  про конференцію трудового колективу Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка, а також «Правила внутрішнього трудового розпорядку університету», прийнято зміни до Статуту університету.

Обрано новий склад вченої ради університету, наглядової ради навчального закладу, Комісії з трудових спорів. Заслухано і затверджено звіт ректора Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка проф.Кравця В.П. за 2016 р.

На конференції затверджено Кодекс честі ТНПУ і обрано Комісію з питань етики та академічної чесності університету. Учасники конференції підписами « Згоду щодо дотримання академічної доброчесності науково-педагогічного, наукового, педагогічного працівника ТНПУ.»

Доцент Бабій І. М.