Студенти ТНПУ ім. В.Гнатюка першими долучилися до акції «Я здаю сесію без хабарів» (ФОТО)

Студенти ТНПУ ім. В.Гнатюка першими долучилися до акції

«Я здаю сесію без хабарів»

Студенти ТНПУ ім. В.Гнатюка першими долучилися до акції «Я здаю сесію без хабарів», яку організовує Тернопільське територіальне відділення ГО «Студентське антикорупційне агентство».

Студенти робили фото з кейсом із надписом «Я здаю сесію без хабарів!». Потім ці фото викладали у соціальні мережі з хештегом #сесія_без_хабарів.

Акцію провели під час сесійного тижня, щоб підняти дух студентів та нагадати кожному, що сумлінна праця завжди має винагороду – якісні знання! Разом  ми можемо довести, що є свідомою нацією.

Організатори дякують усім, хто долучилися до акції, зокрема, Студентському Уряду ТНПУ ім.В.Гнатюка.

Координатор Тернопільського територіального відділення
ГО «Студентське антикорупційне агентство»,