Інженерно-педагогічний факультет ТНПУ ім.В.Гнатюка приймав обласний семінар методистів інформатики (ФОТО)

Інженерно-педагогічний факультет

ТНПУ ім.В.Гнатюка

приймав обласний семінар

методистів інформатики

24 листопада 2016 року на базі інженерно-педагогічного факультету відбувся обласний семінар методистів інформатики на тему «Підвищення рівня професійного розвитку педагогів засобами сучасних ІКТ: з досвіду роботи учителів інформатики Тернопільського району». Модераторами семінару були Тернопільський обласний комунальний інститут післядипломної педагогічної освіти (Кривокульський Л. Є.), Тернопільський районний методичний кабінет (Кубелко Г. І.).

З привітальним словом до учасників семінару звернулися заступник декана інженерно-педагогічного факультету доц. Гевко І. В., завідувач кафедри комп’ютерних технологій проф. Горбатюк Р. М.

Протягом трьох годин учасники семінару обмінювалися набутим досвідом. Зокрема, обговорювалися такі питання: роль методичного кабінету в організації навчання педагогів засобами ІКТ; інноваційні форми науково-методичної роботи з педагогічними працівниками; вебінари, веб-конференції як фактор підвищення ефективності методичної роботи; мобільне навчання як нова технологія сучасної школи та ін.

Підсумки роботи семінару обговорювалися на засіданні за круглим столом.

Горбатюк Р.М.