Першокурсники спеціальності «Соціальна робота» ТНПУ ім.В.Гнатюка ознайомлюються з соціальними службами

Першокурсники спеціальності

«Соціальна робота»  ТНПУ ім.В.Гнатюка

ознайомлюються з соціальними службами

З 14 листопада майбутні соціальні працівники інституту педагогіки та психології в рамках проходження «Ознайомлюючої практики» відвідали та продовжують ознайомлюватись із особливостями та специфікою діяльності різних видів та типів закладів, посадовими обов'язками і особистісними якостями спеціалістів соціальної сфери. Серед них: Тернопільський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді; Тернопільська обласна організація товариства Червоного Хреста; Міжнародний благодійний фонд «Дар життя»; Тернопільська міська рада; Тернопільський обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх»; Тернопільський міський жіночий клуб «Відродження нації»; Тернопільський обласний центр соціально-психологічної допомоги «Родина»; Департамент соціального захисту населення Тернопільської ОДА;  Тернопільський благодійний фонд української греко-католицької церкви «Карітас».

Викладачі кафедри соціальної роботи та соціальної педагогіки вважають, що метою даного виду практики є ознайомлення студентів із особливостями діяльності різних державних і недержавних соціальних служб; оволодіння знаннями про напрями, зміст, форми та методи роботи соціальних працівників та категоріями їх клієнтів; формуванням у студентів уявлень про соціальну роботу як галузь професійної діяльності.

Студенти дізнались багато цікавого та нового, відчули свою затребуваність у суспільстві в професійному значенні, розширили уявлення про вибір майбутнього місця працевлаштування, «торкнулись до своєї професії» на різних рівнях, а також виявили бажання долучатись до різноманітних акцій та проектів, волонтерської діяльності соціальних служб в м.Тернопіль.

К.п.н. Водяна О.В.