На факультеті мистецтв захищали курсові роботи з декоративно-прикладного мистецтва (ФОТО)

На факультеті мистецтв захищали курсові роботи

з декоративно-прикладного мистецтва

Дисципліна «Декоративно-прикладне мистецтво» має важливе значення у підготовці фахівців зі спеціальності «Образотворче мистецтво» на факультеті мистецтв. Вона розвиває творче мислення, допомагає освоїти різні техніки декоративно-прикладного мистецтва, набути професійної майстерності у виконанні декоративних виробів.

На кафедрі образотворчого мистецтва, дизайну та методики їх викладання відбувся захист курсових робіт з декоративно-прикладного мистецтва.

Студенти груп ОМ-34 і ОМ-44 на факультеті мистецтв представили для огляду свої кращі роботи з декоративно-прикладного мистецтва. Тут були ляльки-мотанки та інтер’єрні ляльки, прикраси з бісеру та шерсті, вишиті стрічками картини, прикрашені петриківським розписом годинники, новорічні ялинки, віночки та багато іншого.