Студент ТНПУ  ім.В.Гнатюка став чемпіоном з греко-римської боротьби

Студент ТНПУ  ім.В.Гнатюка став чемпіоном з греко-римської боротьби

25 команд і 235 учасників з України і Молдови змагалися за першість XVІ Всеукраїнського юнацького турніру з греко-римської боротьби, пам’яті шестиразового чемпіона України Василя Дем’яного.

Змагання проходили 10-11 грудня у спортивному залі Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка.

Таке значне представництво ще раз підтвердило статус одного з кращих подібних турнірів на теренах України в цьому виді спорту.

На цих змаганнях відзначився студент другого курсу факультету фізичного виховання Онисько Ігор, який став чемпіоном у ваговій категорії до 74 кг.

Вітаємо з перемогою та бажаємо подальших високих здобутків у спорті і навчанні!

Варто зазначити, що уже традиційно долучився до організації цього спортивного заходу ректор Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка проф. Кравець В.П., безкоштовно надавши спортивний зал університету.

Доцент кафедри ТМОПС
 Шандригось В.І.