Студенти факультету фізичного виховання на вершині спортивного рейтингу

14 грудня відбулось засідання Президії федерації легкої атлетики Тернопільської області, де були підбиті підсумки спортивного сезону. Серед героїв спортивного року були і студенти ТНПУ ім. В.Гнатюка. Кращою спортсменкою серед молоді (вік до 23 років) визнано магістрантку факультету фізичного виховання майстра спорту України Стребкову Наталю; серед юніорів (вік до 19 років) студентів ІІ курсу кандидатів в майстри спорту Карюка Івана та Більчак Оксану.

За результатам рейтингу серед тренерів з легкої атлетики Тернопільської області (юніори U-20, молодь U-23, дорослі) третє місце посів викладач кафедри теорії і методики олімпійського та професійного спорту заслужений тренер України Васірук М.С.

За досягнуті успіхи президент федерації легкої атлетики Тернопільської області доцент кафедри теорії і методики олімпійського та професійного спорту Єднак В.Д. вручив пам’ятні сувеніри та цінні призи.

Доц. каф.ТМОПС Єднак В.Д.