Науково-практичний семінар   „Інноваційні підходи до фізичного виховання і спорту   студентської молоді” 19.12.2016

Науково-практичний семінар

„Інноваційні підходи до фізичного виховання

і спорту студентської молоді”

15-16 грудня 20165 р у Тернопільському національному педагогічному університеті ім.. Володимира Гнатюка в рамках відзначення 15 річниці створення Тернопільського відділення олімпійської академії України пройшов науково-практичний семінар „Інноваційні підходи до фізичного виховання студентської молоді”. Участь у семінарі прийняли вісімдесят два учасники з двадцяти трьох провідних вузів Західної України та Національного університету фізичного виховання і спорту України.

З вітальним словом виступив проректор з наукової роботи та міжнародного співробітництва ТНПУ ім. В.Гнатюка проф. Буяк Б.Б.

З доповідями вступили начальник управління (філії) комітету фізичного виховання і спорту МОН України доц. О.В. Бірюков, перший заступник голови Тернопільського обласного відділення НОК України п. В.М.Ігнатенко, завідувач кафедри ТОМФВ доц. Я.Б.Боднар, завідувач кафедри фізичного виховання  доц. А.В.Огнистий.

Під час наукового форуму учасники науково-практичного семінару обмінялись цікавими думками, реалізація яких сприятиме ще більшій популяризації ідеї здорового способу життя та олімпійських цінностей серед студентів.

Доц. Огнистий А.В.

Дата:  19.12.2016 10:15:00