Всеукраїнський з’їзд представників органів студентського самоврядування

15 грудня 2016 р. у м. Київ відбувся ІІ Всеукраїнський з’їзд представників органів студентського самоврядування вищих навчальних закладів України.

На з’їзді були присутніми представники студентства з різних областей і міст України. Наш Тернопільський національний педагогічний університет від Студентського уряду представляв студент 4 курсу факультету мистецтв Анатолій Осадчий.

Одним з питань на порядку денному був розглянутий пункт про пропозиції щодо зміни системи стипендійного забезпечення. Під час обговорення студентські активісти активно висловлювали пропозиції та необхідності їх врахування у системі нарахування і виплати стипендій. З’їздом було ухвалене рішення рекомендувати відповідним міністерствам долучити представників студентських організацій до участі у розробці постанови «Про внесення змін до стипендіального забезпечення».

Також, на І сесії ІІ з’їзду було прийнято рішення про початок виборів члена Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти з числа здобувачів вищої освіти. Вибори будуть проведені на ІІ сесії з’їзду, яка відбудеться орієнтовно у першій половині лютого 2017 р.

Анатолій Осадчий