ФК «Тернопіль-Педуніверситет»  зіграв унічию в футзальній лізі

ФК «Тернопіль-Педуніверситет»

зіграв унічию в футзальній лізі

25 грудня, в шостому турі вищої футзальної ліги Тернопільщини ФК «Тернопіль-Педуніверситет» зіграв унічию з тернопільським «Ерідоном» – 3:3.

Матч видався на диво бойовим. Спершу суперник після швидкої контратаки повів у рахунки, а потім відзначився вдруге. Студенти відповіли голом у роздягальню Івана Когута. У другому таймі Юрій Заставецький ударом з 10-метрового зрівняв рахунок, а згодом Микола Когут вивів ФК «Тернопіль-Педуніверситет» вперед. Однак втримати перемогу студенти не змогли. За кілька секунд до завершення матчу після розіграшу стандарту суперник вирівняв становище у матчі. Поєдинок так і завершився бойовою нічиєю – 3:3.

Після шести турів, один з яких студентська команда за календарем пропустила, в ФК «Тернопіль-Педуніверситет» сім набраних очок. У наступному турі, вже після Нового року, студентська команда поміряється силами з одним з лідерів вищої футзальної ліги – командою «Агропродсервіс» з Настасова (Тернопільський р-н).

fc.ternopil.ua