ЗМІ про нас. Ще одна нагорода в скарбницю ТНПУ ім.В.Гнатюка

ЗМІ про нас

Ще одна нагорода в скарбницю ТНПУ ім.В.Гнатюка

27 грудня 2016 року відбулося засідання колегії управління освіти і науки облдержадміністрації. Приємною новиною стало вручення нагород закладам освіти Тернопільщини – переможцям Всеукраїнського проекту «Розвиток соціальної згуртованості суб’єктів освітнього процесу». Зі 108 переможців з понад 500 учасників кращими в Україні визнано також Тернопільський національний педагогічний університет імені Володимира Гнатюка та Заліщицьку державну гімназію.

Нагороди проректору з наукової роботи та міжнародного співробітництва Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка – Богдану Буяку та директору Заліщицької гімназії Олександрі Войчишин вручила в.о. начальника управління освіти і науки облдержадміністрації Ганна Зварич.