Міжнародне стажування викладачів ТНПУ пройшло у США

У рамках міжнародного стажування доценти кафедри англійської філології та методики навчання англійської мови Бабій Л.Б. та Кондратьєва Т.Б. відвідали Мічиганський державний університет (Іст Лансінг, США).

Програма обміну передбачала участь  семінарах професійного розвитку з методики викладання англійської мови, знайомство з особливостями організації викладання англійської мови як іноземної у Мічиганському державному університеті, у Громадському коледжі (Community college) та у Центрі розвитку для біженців міста Лансінг. Важливою подією було відвідування та знайомство з керівництвом, вчителями та учнями Школи Українознавства у м. Детройт.

Під час програми обміну викладачі відвідали всесвітню конвенцію для вчителів та викладачів англійської мови як іноземної TESOL, 2024 «Викладачі англійської - носіям інших мов» у місті Тампа, Флорида (США), де мали змогу взяти участь у семінарах, воркшопах та панельних дискусіях щодо сучасних тенденцій викладання англійської мови як іноземної.

Програма відбулася за сприяння Regional English Language Office та U.S. Embassy Ukraine.

Доцент кафедри англійської філології та методики навчання англійської мови Тетяна Кондратьєва