![ЗМІ про нас. Студенти ТНПУ пройдуть стажування у Тернопільській міській раді ЗМІ про нас. Студенти ТНПУ пройдуть стажування у Тернопільській міській раді](/upload/iblock/9ea/9ea1522b4ad56636e9975d8bfadd914a.jpg)
ЗМІ про нас
Студенти ТНПУ пройдуть стажування
у Тернопільській міській раді
Цьогорічний процес реєстрації на стажування в відділах та управліннях Тернопільської міської ради завершившись рекордною кількістю учасників - 60 заявок. Це свідчить про великий інтерес молоді до участі в формуванні майбутнього нашого міста.
Зокрема, 35 заявок надійшло від студентів Тернопільського національного педагогічного університету, там інформування організував відділ у справах молодді ТНПУ. Також 17 заявок надійшло від Західноукраїнського національного університету, 4 - від Тернопільського національного медичного університету, 3 - від Тернопільського національного технічного університету та 1 - від студентки Галицького коледжу. Серед заявників є також чимало членів громадських організацій нашого міста.
Найближчим часом з усіма учасниками буде узгоджено формат та графік стажування.