Інтерактивна гостьова лекція для майбутніх психологів ТНПУ
Інтерактивна гостьова лекція

 для майбутніх психологів ТНПУ

7 травня 2024 року на Кафедра психології розвитку та консультування ТНПУ  в рамках вивчення дисципліни «Основи психосоматики» відбулася інтерактивна гостьова лекція на тему «Кататимно-імагінативна психотерапія (символдрама) у роботі з психосоматичними клієнтами» для викладачів кафедри, студентів першого (бакалаврського), другого (магістерського) та третього (аспірантура) рівнів вищої освіти.

Лектор Тетяна ЖИЛОВСЬКА
Лектор Тетяна ЖИЛОВСЬКА

Лекцію провела Жиловська Тетяна Леонідівна, кандидат психологічних наук, доцент та супервізор Інституту розвитку символдрами та глибинної психології та МТКІП, навчаючий психотерапевт та супервізор УСП.

Студенти ознайомились з особливостями роботи  у методі символдрами з уявою клієнта з метою опрацювання  його неусвідомлених переживань, бажань, фантазій, конфліктів, опорів, перенесення тощо. Доповідач наголосила на тому, що символдрама дає можливість на символічному рівні, дуже екологічно їх виявити та опрацювати. Лекторка висвітлила походження назви цього напрямку психотерапії, описала життєдіяльність його засновника, німецького психотерапевта, доктора медицини Ханскарла  Льойнера  та його внесок у розробку технік, форм імагінацій. Тетяна Леонідівна акцентувала також увагу слухачів на специфіці роботи психотерапевта-символдраматиста з клієнтом, котрий має скарги на психосоматичний розлад. Свою розповідь вона ілюструвала цікавою мультимедійною презентацією.

На зустрічі також була присутня і виступила голова Тернопільського осередку символдрами Марія БАЛАНДЮК, котра займається організацією навчання у нашому регіоні в методі кататимно-імагінативної психотерапії. 

В аудиторії панувала позитивна атмосфера, зацікавленість та жваве обговорення нової інформації у формі запитань-відповідей, коментарів.

Галина РАДЧУК висловлює вдячність гостю
Галина РАДЧУК висловлює вдячність гостю

Наприкінці лекції завідувач кафедри психології розвитку та консультування, професор Галина Кіндратівна Радчук подякувала доповідачам за висвітлення важливої й корисної інформації, цікаві приклади та пояснення, а також висловила сподівання на подальшу співпрацю з викладачами кафедри психології розвитку та консультування Тернопільський національний педагогічний університет імені Володимира Гнатюка.

Світлина на пам'ять
Світлина на пам'ять

Доцент кафедри Вікторія ОЛЕКСЮК


До списку

Приймальна комісія
Тел. (098) 416-65-93 Тел. (063) 952-00-05 Тел. (0352) 53-39-58
Email: pk@tnpu.edu.ua
Офіційна скринька
Email: info@tnpu.edu.ua

Гаряча лінія
Тел. (0352) 43-58-80 Email: pravo@tnpu.edu.ua
Ресурси