![Викладачі ТНПУ успішно завершили курси англійської мови Викладачі ТНПУ успішно завершили курси англійської мови](/upload/iblock/fb0/fb0044fbd627bff579e24dfc1ecafb42.jpg)
Викладачі ТНПУ успішно
завершили курси англійської мови
" Language is not a genetic gift, it is a social gift. Learning a new language is becoming a member of the club – the community of speakers of that language.”
Frank Smith
Протягом чотирьох місяців викладачі Тернопільського національного педагогічного університету імені В. Гнатюка вдосконалювали свої навички англійської мови, що стало значущим кроком у їхньому професійному зростанні.
Володіння іноземною мовою стає необхідним атрибутом успішної педагогічної практики, забезпечуючи зручну комунікацію з колегами та учасниками міжнародних подій, а також доступ до актуальної наукової інформації. Курси англійської мови у ТНПУ не лише поповнили знання викладачів, а й дозволили їм підвищити свій професійний рівень.
![Панорама Тернопільського озера Панорама Тернопільського озера](/news-2024/Panorama_Ternopilskoho_ozera.jpg)
Панорама Тернопільського озера
Наша група складалася з представників різних факультетів університету: Надії Романівни Балик з фізико-математичного факультету; Лілії Павлівни Лушпинської з факультету педагогіки і психології; Наталії Богданівни Таранової з географічного факультету; Віталія Сергійовича Барановського, Ірини Михайлівни Голодюк та Тетяни Василівни Скунць з хіміко-біологічного факультету; Ірини Ярославівни Тернової з центру доуніверситетської підготовки; Марії Ігорівни Любінецької з факультету філології і журналістики.
Особливу вдячність висловлюємо доценту кафедри англійської філології та методики навчання англійської мови, Надії Ігорівній Гупці-Макогін, за її професіоналізм, ефективність у навчанні та здатність робити процес вивчення мови захоплюючим і цікавим. Також варто відзначити декана факультету іноземних мов, доцента Кебала М. С., за організацію цієї важливої ініціативи, спрямованої на підвищення кваліфікації та професійний розвиток викладацького складу університету.
![Тернопільська набережна Тернопільська набережна](/news-2024/Ternopilska_naberezhna.jpg)
Тернопільська набережна
Сподіваємось на продовження в наступному навчальному році.
Доц. Наталія Богданівна Таранова