![У родині ТНПУ велика втрата: померла студентка Оксана Олійник У родині ТНПУ велика втрата: померла студентка Оксана Олійник](/upload/iblock/ad0/ad0b1c02d5d392abe32fdeda5b7e69ae.jpg)
У родині ТНПУ велика втрата: померла студентка Оксана Олійник
З великим сумом повідомляємо про трагічну втрату — сьогодні у засвіти пішла студентка 4 курсу факультету філології і журналістики Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка Оксана Олійник.
Оксана була гордістю ТНПУ, брала участь у всіх олімпіадах та конкурсах ім. Яцика, завжди займала призові місця, перемагала, відзначалася своєю відмінністю, а також була надзвичайно прекрасною людиною з великим добрим серцем і незламним духом, пишуть викладачі та друзі Оксани у соцмережах. Це невимовна втрата для усіх.
Висловлюємо щирі співчуття рідним і близьким Оксани, а також усій академічній родині. Нехай її світла душа знаходить спокій у Царстві Небесному. Вічна пам'ять та спокій Оксані Олійник.
Пресслужба ТНПУ