Інтенсив з елементами арт-терапії для прогресивної молоді ТНПУ від випускників молодіжної школи "Разом до успіху"
Інтенсив з елементами арт-терапії для

прогресивної молоді ТНПУ

від випускників молодіжної школи

"Разом до успіху"

Для кого?  студенти педагогічного університету 17-25 років

Коли? 25 травня-Субота 10:00-16:00.

Де? Тернопіль, ТНПУ ім.В.Гнатюка- освітній хаб (головний корпус, 2поверх)

ArtFlow: Колір безпечної міграції –  навчальна програма для тих, хто цікавиться темою безпечної міграції та працевлаштування, хто прагне громадянської відповідальності вдосконалення лідерських якостей та створення комюніті небайдужих людей. Не менш цікавою частиною події є арт-терапія з експерткою Тимків Іриною.

Що на Вас чекає?
  •  Навчання: зануримося в тему безпечної міграції та працевлаштування.
  • Практична реалізація: спробуємо продумати ідеї локальних ініціатив, щоб всі проявили соціальну активність.
  • Картини афірмації на холстах, які учасники візьмуть як частинку події з собою)

Якщо Ви хочете  прокачати свої сили, вміння та знання  у суспільно активній  діяльності — не гайте час, а реєструйтесь за посиланням.

Не чекайте змін, будьте ними. І пам'ятайте- сила у Вас!

Ініціатива реалізовується в рамках Програми з питань захисту Представництва Міжнародної організації з міграції (МОМ) в Україні та у співпраці із  Тернопільським національним педагогічним університетом імені Володимира Гнатюка, за щедрої підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).

Дедлайн подачі заявки - 20 травня 2024 р. включно
кількість учасників обмежена!