Хочеш стати актором або режисером, але не знаєш, з чого почати?

4 червня на кафедрі театрального мистецтва відбулася on-line консультація для вступників на освітній ступінь "бакалавр" та "магістр" освітніх програм "Акторське мистецтво" та "Режисура івент-проектів".

Під час цієї події майбутні абітурієнти мали унікальну можливість отримати відповіді на свої питання від провідних фахівців:

Людмила ВАНЮГА, завідувач кафедри театрального мистецтва, кандидат мистецтвознавства, професор, заслужений діяч мистецтв України .
Олена СПОЛЬСЬКА, доктор PhD, провідний фахівець ректорату, представниця приймальної комісії ТНПУ ім. В. Гнатюка

Під час консультації було розглянуто важливі питання щодо вступної кампанії 2024 року.

Особливості освітніх програм: В чому полягають відмінності та переваги програм "Акторське мистецтво" та "Режисура івент-проектів".

Вимоги до вступників: Які документи та творчі завдання необхідні для вступу, а також які критерії відбору.

Поради від професіоналів: Як підготуватися до вступу, на що звернути увагу під час творчого конкурсу, та як успішно його скласти

Ця консультація стала чудовою нагодою для майбутніх студентів ознайомитися з усіма тонкощами вступу та отримати професійні поради від експертів. Якщо ви не змогли приєднатися до заходу, обов’язково стежте за новинами кафедри театрального мистецтва та приймальної комісії ТНПУ ім. В. Гнатюка, щоб не пропустити наступні корисні події.

Пам’ятайте, що ваш шлях до великої сцени або успішних режисерських проектів починається вже сьогодні. Готуйтеся, ставте питання та сміливо йдіть до своєї мрії!

Олена Спольська

Хочеш стати актором або режисером, але не знаєш, з чого почати?