![Представники факультету фізичного виховання ТНПУ провели профорієнтаційну зустріч під час Чемпіонату м.Тернополя з катання на роликах та скейтах (ФОТО) Представники факультету фізичного виховання ТНПУ провели профорієнтаційну зустріч під час Чемпіонату м.Тернополя з катання на роликах та скейтах (ФОТО)](/upload/iblock/c08/c086ce8515c2a6e6dd2f0d4f4b63c4d4.png)
Представники факультету
фізичного виховання ТНПУ провели
профорієнтаційну зустріч
під час Чемпіонату м.Тернополя
з катання на роликах та скейтах
Доцент кафедри теоретичних основ і методики фізичного виховання Надія ГРАБИК та студенти факультету фізичного виховання Сергій ПРИЙМАК та Людмила РАВСЬКА здійснювали суддівство Чемпіонату м.Тернополя з катання на роликах та скейтах, який відбувся 1 червня 2024 року на центральній алеї парку ім.Тараса Шевченка.
Учасники змагань на роликах
Учасники змагань на скейтах
Юні спортсмени та їхні тренери дізналися:
- про освітні програми, за якими можна навчатися на факультеті фізичного виховання (014.11 Середня освіта (Фізична культура); 017 Фізична культура і спорт; 017 Фізична культура і спорт (Фізкультурно-спортивна реабілітація));
- особливості цьогорічної вступної кампанії;
- перспективи майбутнього працевлаштування.
Інформація про вступну кампанію
Учасники зустрічі ознайомилися з перевагами вступу на факультет фізичного виховання ТНПУ: хороша матеріально-технічна база університету; досвідчений та висококваліфікований викладацький склад; сприятлива атмосфера для якісної освіти, з можливістю обирати індивідуальну траєкторію навчання через вивчення одного із профілів програми Minor, вільний вибір навчальних дисциплін та академічну мобільність; можливість наукового та спортивного зростання.
Профорієнтаційні буклети
На завершення зустрічі юні спортсмени та їхні тренери отримали буклети з детальною інформацією щодо умов цьогорічного вступу.
Майбутні студенти факультету фізичного виховання
Доцент кафедри ТОМФВ
Надія ГРАБИК
Учасники змагань на роликах
Під час спортивного заходу представники факультету провели профорієнтаційну зустріч з учасниками змагань щодо вступу на факультет фізичного виховання Тернопільського національного педагогічного університету ім. Володимира Гнатюка.
Учасники змагань на скейтах
Юні спортсмени та їхні тренери дізналися:
- про освітні програми, за якими можна навчатися на факультеті фізичного виховання (014.11 Середня освіта (Фізична культура); 017 Фізична культура і спорт; 017 Фізична культура і спорт (Фізкультурно-спортивна реабілітація));
- особливості цьогорічної вступної кампанії;
- перспективи майбутнього працевлаштування.
Інформація про вступну кампанію
Учасники зустрічі ознайомилися з перевагами вступу на факультет фізичного виховання ТНПУ: хороша матеріально-технічна база університету; досвідчений та висококваліфікований викладацький склад; сприятлива атмосфера для якісної освіти, з можливістю обирати індивідуальну траєкторію навчання через вивчення одного із профілів програми Minor, вільний вибір навчальних дисциплін та академічну мобільність; можливість наукового та спортивного зростання.
Профорієнтаційні буклети
На завершення зустрічі юні спортсмени та їхні тренери отримали буклети з детальною інформацією щодо умов цьогорічного вступу.
Майбутні студенти факультету фізичного виховання
Доцент кафедри ТОМФВ
Надія ГРАБИК