Гостини для школярів на факультеті іноземних мов ТНПУ (ФОТО)

Гостини для школярів

на факультеті іноземних мов ТНПУ

Профорієнтаційні заходи на факультеті іноземних мов щоразу проходять у нових форматах та з використанням новітніх методів та прийомів. 4 червня 2024 факультет іноземних мов приймав учнів  Тернопільської загальноосвітньої школи №19.

Школярів привітав декан факультету Кебало М.С., із особливостями навчання на французькому відділенні учнів ознайомила завідувач кафедри романо-германських мов професор Косович О.В.

Професор Ольга Косович розповідає про переваги навчання на французькому відділенні

Під час профорієнтаційного візиту під назвою "Гостини" на факультеті іноземних мов старшокласники взяли участь у інтерактивному воркшопі «Соціально-емоційне навчання на уроках англійської мови», проведеному доц. Бабій Л.Б. та Кондратьєвою Т.Б., квесті «Дізнайся більше про ТНПУ», проведеному доц. Довбуш О.І. та Гарасим Т.О. та студентами 1 курсу англійського відділення.

Учні дізналися про соціально-емоційне навчання

Мовно-країнознавчий захід зі студентами німецького відділення

Магістранти та студенти першого курсу німецького відділення провели цікавий ігровий мовно-країнознавчий захід, присвячений порівнянню культур України та Німеччини.

Активні учасники під час квесту

Квест пройшов успішно

Людмила Бабій
доцент кафедри англійської філології