![Гостини для школярів на факультеті іноземних мов ТНПУ (ФОТО) Гостини для школярів на факультеті іноземних мов ТНПУ (ФОТО)](/upload/iblock/88d/88d2343033aa8927c7436138448a4a99.jpg)
Гостини для школярів
на факультеті іноземних мов ТНПУ
Профорієнтаційні заходи на факультеті іноземних мов щоразу проходять у нових форматах та з використанням новітніх методів та прийомів. 4 червня 2024 факультет іноземних мов приймав учнів Тернопільської загальноосвітньої школи №19.
Школярів привітав декан факультету Кебало М.С., із особливостями навчання на французькому відділенні учнів ознайомила завідувач кафедри романо-германських мов професор Косович О.В.
Професор Ольга Косович розповідає про переваги навчання на французькому відділенні
Під час профорієнтаційного візиту під назвою "Гостини" на факультеті іноземних мов старшокласники взяли участь у інтерактивному воркшопі «Соціально-емоційне навчання на уроках англійської мови», проведеному доц. Бабій Л.Б. та Кондратьєвою Т.Б., квесті «Дізнайся більше про ТНПУ», проведеному доц. Довбуш О.І. та Гарасим Т.О. та студентами 1 курсу англійського відділення.
Учні дізналися про соціально-емоційне навчання
Мовно-країнознавчий захід зі студентами німецького відділення
Магістранти та студенти першого курсу німецького відділення провели цікавий ігровий мовно-країнознавчий захід, присвячений порівнянню культур України та Німеччини.
Активні учасники під час квесту
Квест пройшов успішно