Чоловіча волейбольна команда Тернопільського національного педагогічного університету ім.Володимира Гнатюка - переможці ХІХ літньої Універсіади України з волейболу! (ФОТО)
Чоловіча волейбольна команда
Тернопільського національного педагогічного
університету ім.Володимира Гнатюка -
 переможці ХІХ літньої
Універсіади України з волейболу!

З 29 травня по 02 червня 2024 року в м.Хмельницький відбулись фінальні змагання XIX Літньої універсіади України з волейболу серед чоловіків.

До фінальної частини потрапили вісім з шістнадцяти студентських команд всієї України. Команди були поділені на дві групи.

Група 1. НУ "Чернігівський колегіум ім. Т.Г.Шевченка", Збірна Хмельницької області, Збірна Закарпатської області, НУБІП України.

Група 2. Тернопільський національний педагогічний університет імені Володимира Гнатюка, Волинський національний університет імені Лесі Українки, Збірна Сумської області, НУ " Львівська політехніка".

З кожної групи команди, які посіли 1-2 місця мали можливість грати півфінал і фінал.

В своїй групі наша команда впевнено перемогла команду НУ " Львівська політехніка" з рахунком 3-0, Сумської області (3-1), у запеклій боротьбі перемога команду Волинського національного університету імені Лесі Українки (3-2). Таким чином посіла перше місце в групі.

Друге місце в групі посіла команда Волинського національного університету імені Лесі Українки. Перше місце першої групи посіла команда НУ "Чернігівський колегіум ім. Т.Г.Шевченка", а друге місце - Збірна Хмельницької області.

У півфіналі наші волейболісти зустрілися зі збірною командою Хмельницької області і перемогли з рахунком 3-0. У свою чергу команда Волинського національного університету імені Лесі Українки зустрілася з командою НУ "Чернігівський колегіум ім. Т.Г.Шевченка" і перемогла з рахунком 3-1. Отже в фіналі за 3 місце грали команди НУ "Чернігівський колегіум ім.Т.Г.Шевченка" і збірна команда Хмельницької області. За 1 місце волейболісти ТНПУ здобули впевнену перемогу над волейболістами Волинського національного університету імені Лесі Українки.

Загальнокомандні результати фінальних змагань із волейболу (чоловіки):
І місце – Тернопільська область;
ІІ місце – Волинська область;
ІІІ місце – Хмельницька область;
IV місце – Чернігівська область;
V місце – м. Київ;
VI місце – Сумська область;
VII місце – Львівська область;
VIII місце – Закарпатська область

Під наставництвом доцента кафедри теоретичних основ та методики фізичного виховання, тренера волейбольної команди ТНПУ – Олени СОПОТНИЦЬКОЇ нашим гравцям вдалось вибороти впевнену перемогу над суперниками та вперше в історії університету стати переможцями ХІХ літньої Універсіади України з волейболу.

В очікуванні нагородження за перемогу

Група підтримки чоловічої волейбольної команди ТНПУ

Спільне фото з командою після нагородження

Трійка призерів та переможців універсіади

Разом до нових перемог

Щиро вітаємо чоловічу волейбольну команду університету з перемогою та бажаємо невпинно крокувати до нових спортивних вершин!

Факультет фізичного виховання ТНПУ