Викладачі ТНПУ – освітянській спільноті (ФОТО)

Викладачі ТНПУ – 


освітянській спільнотіВикладачі Тернопільського національного педагогічного університету продовжують співпрацю з освітянами України. 


З червня 2024 року стартувала чотирьохденна VII Всеукраїнська літня онлайн-школа «Освітні ініціативи» - 2024, яка об’єднала понад 250 учасників та учасниць з різних куточків України.
  Сайт лiтньоi школи
Сайт лiтньої школи

Школа діє під егідою КВНЗ "Херсонська академія неперервної освіти" з 2016 року, її активним спікером упродовж усього періоду є доцент кафедри інформатики та методики її навчання Ольга Барна. 

Виступ

Виступ

Цьогоріч науковиця, авторка підручників та модельних програм
розглянула тему «Граючись - навчаємось інформатики у початковій школі», пояснила, як ігровий підхід сприяє більш ефективному засвоєнню знань з інформатики молодшими школярами та продемонструвала це на практиці за допомогою цікавих інтерактивних завдань.
  
Доцент О.Барна пiд час виступу.
Доцент О.Барна пiд час виступу

Студенти, які вивчають курс методики навчання інформатики у рамках освітньої програми Середня освіта (Інформатики, математика, основи STEM-навчання) активно використовують підходи, презентовані у рамках літньої школи, перебуваючи в активному освітньому полі сучасних методик навчання.


Доцент Ольга Барна


До списку

Приймальна комісія
Тел. (098) 416-65-93 Тел. (063) 952-00-05 Тел. (0352) 53-39-58
Email: pk@tnpu.edu.ua
Офіційна скринька
Email: info@tnpu.edu.ua

Гаряча лінія
Тел. (0352) 43-58-80 Email: pravo@tnpu.edu.ua
Ресурси