![Навчальний візит викладачів ТНПУ у рамках проєкту Еразмус+ КА2 «DigiFLEd» Навчальний візит викладачів ТНПУ у рамках проєкту Еразмус+ КА2 «DigiFLEd»](/upload/iblock/d29/d29ef5021edfcbca3b4702d6a5e5da4c.jpg)
Навчальний візит викладачів ТНПУ
у рамках проєкту Еразмус+ КА2 «DigiFLEd»
У рамках реалізації проєкту Еразмус+ КА2 «Модернізація університетських освітніх програм з іноземних мов на основі інтеграції з інформаційними технологіями / DigiFLEd» доценти кафедри англійської філології та методики навчання англійської мови Людмила Бабій і Тетяна Кондратьєва, професор кафедри української мови та славістики Любов Струганець побували з навчальним візитом у Національному університеті Ірландії в Мейнут.
![](/news-2023/name/Під час семінарів.jpg)
Представники команд університетів-партнерів України, Фінляндії, Греції відвідали семінари із такої проблематики: дизайн сторінки курсу «Moodle», основи гейміфікації в «Moodle», ефективне онлайн-викладання та навчання, вступ до відкритих освітніх ресурсів, використання цифрових інструментів та соціальних мереж у процесі викладання, цифрова трансформація вищої освіти. Співпраця була продуктивною. До семінарів приєдналися онлайн також інші учасники з університетів-партнерів. Було окреслено плани подальшої роботи. Вдячні ірландській команді за створену теплу атмосферу, цікаві заходи для учасників!
![](/news-2023/name/План навчального візиту виконано.jpg)
Доцент кафедри англійської філології
та методики навчання англійської
Тетяна Кондратьєва