Навчальний візит викладачів ТНПУ у рамках проєкту Еразмус+ КА2 «DigiFLEd»
Навчальний візит викладачів ТНПУ
у рамках проєкту Еразмус+ КА2 «DigiFLEd»

У рамках реалізації проєкту Еразмус+ КА2 «Модернізація університетських освітніх програм з іноземних мов на основі інтеграції з інформаційними технологіями / DigiFLEd» доценти кафедри англійської філології та методики навчання англійської мови Людмила Бабій і Тетяна Кондратьєва, професор кафедри української мови та славістики Любов Струганець побували з навчальним візитом у Національному університеті Ірландії в Мейнут.

Представники команд університетів-партнерів України, Фінляндії, Греції відвідали семінари із такої проблематики: дизайн сторінки курсу «Moodle», основи гейміфікації в «Moodle», ефективне онлайн-викладання та навчання, вступ до відкритих освітніх ресурсів, використання цифрових інструментів та соціальних мереж у процесі викладання, цифрова трансформація вищої освіти. Співпраця була продуктивною. До семінарів приєдналися онлайн також інші учасники з університетів-партнерів. Було окреслено плани подальшої роботи. Вдячні ірландській команді за створену теплу атмосферу, цікаві заходи для учасників!

Доцент кафедри англійської філології
та методики навчання англійської