Студентки ТНПУ ім.В.Гнатюка – призерки чемпіонату України з пляжного самбо (ФОТО)
Студентки ТНПУ ім.В.Гнатюка –
призерки чемпіонату України

з пляжного самбо

7 червня 2024 р. у місті Тернопіль на території водно-спортивної бази відбувся чемпіонат України з пляжного самбо серед чоловіків і жінок. Загалом у головних змаганнях національного рівня взяли участь понад півтори сотні учасників з 15-ти регіонів України.

В складі збірної команди Тернопільської області успішно виступили студентки факультету фізичного виховання ТНПУ імені Володимира Гнатюка. Серед жінок у ваговій категорії понад 72 кг студентка третього курсу Марія Бала виборола срібну нагороду, а її колега по команді другокурсниця Галина Винниченко у ваговій категорії до 72 кг посіла третю сходинку п’єдесталу.

Марія Бала (у синій курточці) перемагає у поєдинку за вихід у фінал

Марія Бала після нагородження

Марія Бала - срібна призерка чемпіонату України з пляжного самбо сереж жінок.
Марія Бала - срібна призерка чемпіонату України з пляжного самбо сереж жінок

Галина Винниченко (крайня праворуч) - бронзова призерка чемпіонату України з пляжного самбо серед жінок

Зазначимо, що наші студентки є чинними членами дефлімпійської збірної команди України з дзюдо. Поєднання різних видів єдиноборств допомагає дівчатам удосконалювати свою спортивну майстерність і досягати подальших успіхів.

Переможці і призери змагань

Вітаємо наших студенток з успіхами та бажаємо міцного здоров'я, нових високих результатів у спорті та навчанні, завжди досягати поставлених цілей, а всім нам найважливішої перемоги над російськими окупантами!

Слава Україні! Слава ЗСУ!

Доцент Віктор Шандригось