з пляжного самбо
7 червня 2024 р. у місті Тернопіль на території водно-спортивної бази відбувся чемпіонат України з пляжного самбо серед чоловіків і жінок. Загалом у головних змаганнях національного рівня взяли участь понад півтори сотні учасників з 15-ти регіонів України.
В складі збірної команди Тернопільської області успішно виступили студентки факультету фізичного виховання ТНПУ імені Володимира Гнатюка. Серед жінок у ваговій категорії понад 72 кг студентка третього курсу Марія Бала виборола срібну нагороду, а її колега по команді другокурсниця Галина Винниченко у ваговій категорії до 72 кг посіла третю сходинку п’єдесталу.
Марія Бала (у синій курточці) перемагає у поєдинку за вихід у фінал
Марія Бала після нагородження
Марія Бала - срібна призерка чемпіонату України з пляжного самбо сереж жінок
Галина Винниченко (крайня праворуч) - бронзова призерка чемпіонату України з пляжного самбо серед жінок
Зазначимо, що наші студентки є чинними членами дефлімпійської збірної команди України з дзюдо. Поєднання різних видів єдиноборств допомагає дівчатам удосконалювати свою спортивну майстерність і досягати подальших успіхів.
Переможці і призери змагань
Вітаємо наших студенток з успіхами та бажаємо міцного здоров'я, нових високих результатів у спорті та навчанні, завжди досягати поставлених цілей, а всім нам найважливішої перемоги над російськими окупантами!
Слава Україні! Слава ЗСУ!
Доцент Віктор Шандригось