![Представники факультету іноземних мов ТНПУ відвідали кінопоказ (ФОТО) Представники факультету іноземних мов ТНПУ відвідали кінопоказ (ФОТО)](/upload/iblock/994/994ff5adf4bb1f31eac400dd44264b0d.jpg)
Представники факультету
іноземних мов ТНПУ
відвідали кінопоказ
Асистент кафедри романо-германської філології Слободян Назарій Васильович, а також асистенти кафедри теорії і практики перекладу Заболотна Марта Володимирівна та Вітяк Юрій Миколайович разом (куратор групи АУП-16) зі студентами відвідали кінопоказ стрічки «Будинок "Слово". Нескінчений роман».
Студенти групи АУП-16 та асистенти кафедр Слободян Назарій Васильович, Заболотна Марта Володимирівна, Вітяк Юрій Миколайович налаштовуються на кінохвилю
До кіносеасну готові
Фільм є зворшуливою історією про драматичний життєпис українських митців, які в 1929 році оселяються під однією крівлею в Харкові, аби творити спільний культурний простір. Утім, небажання коритися вказівкам влади руйнує безтурботну ідилію та призводить до розправ із інакодумцями.
Перегляд кінороботи є важливим для глибшого осмислення українських історичних і культурних реалій.
Юрій Вітяк