![Дитячий табір ТНПУ в гостях у хіміко-біологічного факультету (ФОТО) Дитячий табір ТНПУ в гостях у хіміко-біологічного факультету (ФОТО)](/upload/iblock/5df/5dfd666826dcb013ac07c08df5921279.jpg)
Дитячий табір ТНПУ
в гостях у хіміко-біологічного факультету
Літні канікули у школярів - це період для зміцнення їхнього здоров’я, пізнання нового та пригод. Задля повноцінного відпочинку та яскравих вражень 6 червня на хіміко-біологічний факультет Тернопільського національного педагогічного університету завітали учасники дитячого табору відпочинку.
Хіміко-біологічний факультет традиційно багато уваги приділяє роботі зі школярами. Цього разу для дітей ми підготували насичену програму із залученням навчальних, наукових лабораторій та спеціалізованих аудиторій де навчаються студенти факультету.
Екскурсію в лабораторії анатомії людини проводили доцент кафедри загальної біології та методики її навчання Ірина Чень, в зоологічному музеї доцент кафедри ботаніки та зоології Галина Голіней, кафедри хімії та методики її навчання ст.лаборанти Тетяна Скунць та Ірина Голодюк. Цікавий майстер-клас по роботі з мікроскопами провела доцент кафедри ботаніки та зоології Наталія Герц і ознайомила учнів з анатомічною будовою рослин і одноклітинних тварин. Доцент кафедри ботаніки та зоології Наталія Москалюк спільно зі студентами 21 групи провели веселі банси, різноманітні рухливі та пізнавальні ігри на знання зоології хребетних і фізіології рослин.
Улюбленці усіх дітей - ахатини
Доц. Наталія Герц демонструє як необхідно працювати з мікроскопом
Учні складають зоологічні пазли
Цікаві хімічні головоломки
Яскраво та емоційно промайнули 150 хвилин екскурсії по факультету. Дуже активні, швидкі й артистичні школярі, змогли відвідати всі локації й надати влучні відповіді на всі наші інтерактивні запитання, а самі допитливі самостійно виконували прості експерименти.
Спільна світлина на згадку
Запрошуємо усіх охочих на індивідуально-групові профорієнтаційні екскурсії.
Будьмо єдиними у прагненні бачити Україну вільною, незалежною державою. Разом ми здатні на великі досягнення і перемоги.
Заст. декана з виховної роботи,
доц. Наталія Москалюк