Мистецтво заради Перемоги: Як Студентки Факультету Мистецтв ТНПУ Підтримують ЗСУ через Екологічні Ініціативи (ФОТО)

Мистецтво заради Перемоги:

Як Студентки Факультету Мистецтв ТНПУ

Підтримують ЗСУ

через Екологічні Ініціативи

Студентки факультету мистецтв, кафедри образотворчого мистецтва, дизайну та методики їх навчання Днись Софія, Забитівська Катерина, Небесна Юлія та Шандрівська Аліна (групи ОДР-36) започаткували унікальну ініціативу з переробки сміття, створюючи мистецькі фурнітури та скульптури. Основна мета нашого проєкту – поєднати творчість із екологічною свідомістю та патріотизмом. Ми виготовляємо патріотичні значки та магніти з перероблених транспортних і магазинних чеків, перетворюючи відходи на корисні та красиві вироби.

Патріотичні значки із переробених чеків

10 червня на території університету ми організували благодійний ярмарок, де представили наші вироби. Всі зібрані кошти направлені на підтримку Збройних Сил України, зокрема на придбання 300 FPV. Завдяки вашій підтримці, нам вдалося зібрати 3575 грн, але наша мета ще не досягнута, і збір коштів продовжується.

Учасники ( групи ОДР-36 )  ініціативи з переробки сміття
Студенти
групи ОДР-36 - учасники ініціативи з переробки сміття

Студенти купують благодійні значки

Ми щиро дякуємо всім, хто підтримав нашу ініціативу. Разом ми можемо зробити світ кращим, підтримуючи екологію та нашу армію.

Приєднуйтесь до нас на наступних заходах і допоможіть нам зібрати ще більше коштів для наших героїв!

Днись Софія,
студентка 3 курсу факультету мистецтв