Вступна кампанія ТНПУ:
факультет філології і журналістики
Факультет філології і журналістики запрошує на навчання всіх охочих, які бажають глибше зануритись у світ мови та літератури. Викладачі гарантує активну діяльність на факультеті, а саме:
науково-методичних конференцій, семінарів, курсів для учителів, шкільних предметних олімпіад, є учасниками міжнародних ґрантів, проєктів, зокрема: Erazmus+, СОІL, «Вивчай та розрізняй: інформаційна грамотність», «Народові читання», «Покровителі року», «Школа відкритого розуму», «Використання даних у боротьбі проти маніпуляцій та дезінформації» тощо. Також працюють зі слухачами факультетів доуніверситетської підготовки та післядипломної освіти, Малої академії наук, керують діяльністю онлайн-шкіл «В етері» та «Полонійної школи».
День української хустки
Розвитку навчально-методичної роботи сприяють тісні взаємозв’язки колективу факультету з викладачами та учнями освітніх закладів усіх рівнів міста Тернополя, області та інших регіонів України.
Перший (бакалаврський) рівень вищої освіти:
-
014.01 Середня освіта (Українська мова і література);
-
014.01 Середня освіта (Українська мова і література, англійська мова);
-
014.28 Середня освіта (Польська мова і література, українська мова і література);
-
061 Журналістика (Журналістика).
На замітку бакалавру
Другий (магістерський) рівень вищої освіти:
-
014.01 Середня освіта (Українська мова і література);
-
014.01 Середня освіта (Українська мова і література, англійська мова);
-
014.028 Середня освіта (Польська мова і література, українська мова і література);
-
035.01 Філологія (Українська мова і література);
-
061 Журналістика.
На замітку магістру
Факультет філології і журналістики готує висококваліфікованих учителів української мови та літератури, зарубіжної літератури, іноземної мови (англійська, польська), журналістів, а також перекладачів, коректорів, літературних редакторів, дикторів, монтажерів-операторів, фахівців зі зв'язків з громадськістю та пресою.
Посвята студентів
Важливим етапом у формуванні майбутнього фахівця є навчальні практики: соціолінгвістична, фольклорна, архівно-краєзнавча, діалектологічна для філологів, науково-виробнича практика в мас-медіа для журналістів, що є частиною науково-дослідної роботи студентів.
Теоретичні знання завжди підтверджують студенти практично
Журналістська практика
Активне дозвілля - ефективна робота
Якщо вас зацікавили інформація чи бажаєте дізнатися детальніше про факультет філології і журналістики ТНПУ, тоді залишаємо для вас контактні номери телефонів для швидшого зв’язку - (0352) 43 58 65
-
Поштова скринька - dek_filfak@tnpu.edu.ua ;
-
Офіційний сайт ТНПУ - https://tnpu.edu.ua/ ;
-
Детальнішу інформацію щодо вступної кампанії ТНПУ можна дізнатись у приймальній комісії університету, звернувшись за телефонами:
-
стаціонар - (0352) 53-39-58;
-
Viber - (098) 416-65-93;
-
Telegram - (063) 952-00-05;
-
Email - pk@tnpu.edu.ua.
Особисто поспілкуватись можна у стінах Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка, що за адресою м. Тернопіль, вул. М. Кривоноса, 2.
Пресслужба ТНПУ